SystemSURE EnSURE™

Prémiový systém na kontrolu hygieny a další aplikace
EnSURE je novým pokračovatelem oblíbené a dlouhodobě prověřené řady luminometrů SystemSURE. Přístroj vychází přímo z modelu SystemSURE Plus, navíc přináší zvýšení citlivosti měření a umožňuje využít nových testů při sledování kvalitativních ukazatelů ve výrobě. Zároveň nabízí stejně snadné ovládání, spolehlivost, odolnost a uživatelskou přívětivost, na které jsou všichni uživatelé systémů SystemSURE již řadu let zvyklí.

Software
Se systémem je dodáván databázový program SureTrend, který umožňuje tvorbu a správu vzorkovacích plánů, stahování výsledků testů z přístroje do počítače a jejich dlouhodobé sledování a hodnocení. Výsledky lze také exportovat do jiných programů, např. MS Excel.

Aplikace

ATP monitoring hygieny
Při běžném monitoringu hygieny je možné s použitím stěrových přípravků Ultrasnap nebo testů vody Aquasnap detekovat i stopové znečištění během několika vteřin. Na zjištěný nedostatek je tak možné okamžitě reagovat a ochránit další výrobu před možnou kontaminací.

Ultrasnap - ATP stěrový přípravek
Aquasnap - ATP test na kontrolu vody

Testy s vysokou citlivostí - citlivost systému v kombinaci se stěrovými testy Supersnap dosahuje nebývalých 0,1 fmol ATP, tedy 10x lepší než ostatní systémy na trhu. Využívá se na monitoring hygieny v provozech s nejvyššími nároky na čistotu.
Supersnap - ATP stěr se zvýšenou citlivostí

Monitoring alergenů - vysoká citlivost systému EnSURE + Supersnap slouží i k ověření účinnosti čištění tam, kde případná rezidua mohou obsahovat nežádoucí alergenní složky. Citlivost detekce různých produktů je na úrovni 1-100 ppm, což odpovídá i specifickým testům na alergeny.

Detekce bakterií - testy Micro-Snap poskytují rychlou detekci koliformních bakterií a E.coli, založenou na novém bioluminogenním principu. Světlo je zde generováno pouze v případě přítomnosti enzymů charakteristických pro danou cílovou bakterii. Jediná kontaminující buňka je detekována již za 7 hodin, což umožňuje provedení testu v rámci jednoho pracovního dne.

Vlastnosti
   Malý, lehký přístroj "do dlaně" (260 g, 7,6 x 17,8 x 3 cm)
   Dokonale jednoduché ovládání
   Napájení 2 tužkovými bateriemi (až 3000 měření)
   250 programovatelných vzorkovacích míst v odběrovém plánu
   100 odběrových plánů
   Textový popisek pro každé vzorkovací místo
   Identifikace uživatelů (200)
   Paměť na 5000 naměřených výsledků s následným přenosem do PC
   Robustní přístroj, určený na intenzivní používání
   Automatická kalibrace a kontrola při spuštění
   Detekční limit až 0,1 fmol ATP (s testy Supersnap)
   Rychlé selektivní testy bakterií: 7 hodin


Stáhněte si prospekt - EnSURE (PDF, 0,4 MB)
Stáhněte si prospekt - alergeny (PDF, 0,4 MB)
Stáhněte si prospekt - MicroSnap (PDF, 5 MB)