O firmě

Výrobcem ATP systému SystemSURE je firma Hygiena International, která se na tyto systémy specializuje. Firma čerpá z dlouholetých zkušeností a neustále pokračuje ve vývoji svých produktů a v současnosti nabízí systém, který jednoznačně vyniká jednoduchostí použití, vysokou kvalitou, spolehlivostí výsledků a dostupnou cenou.

Dlouholetým výhradním zástupcem firmy Hygiena pro Českou republiku i Slovensko je naše společnost SKA-TEC spol.s r.o. Dodávky zákazníkům realizujeme přímo nebo prostřednictvím našich obchodních partnerů. Ve všech případech zajišťujeme instalaci a zaškolení obsluhy, stejně jako kompletní zákaznickou podporu.

Naše firemní filozofie nás vede k zajištění co nejlepší úrovně zákaznické podpory. Snažíme se, aby zákazník od nás dostal veškeré informace potřebné pro výběr, zavedení a používání systému. Zájemce rádi navštívíme, prodiskutujeme předpokládané využití a pomůžeme s návrhem nejvhodnějšího systému. Samozřejmostí jsou pečlivě zpracované návody k použití v českém jazyce a plná podpora po celou dobu používání produktů.

Za zmínku jistě stojí také unikátní brožura Průvodce ATP systémem SystemSURE, která uvádí krok za krokem praktické pokyny k zavedení a používání SystemSURE jako součásti programu monitoringu hygieny. Obsahuje informace o správném odběru vzorků, výběru vzorkovacích míst, nastavení limitů, určení nápravných akcí a řadu dalších užitečných informací.

   Odborná konzultace při výběru nejvhodnějšího systému
   Možnost zapůjčení systému na vyzkoušení
   Instalace a důkladné zaškolení obsluhy je automaticky součástí každé dodávky systému
   Veškeré návody v českém jazyce
   Pro případ poruchy kdykoliv k dispozici záložní přístroje na zapůjčení
   Široké možnosti financování, dlouhodobé objednávky za výhodných podmínek


www.skatec.cz